GURULÓ-LÓ ÓVODA (GURULÓ LÓ BO-BO CAR TIPRÓKA TRAMBULIN UGRÁLÓVÁR HOMOKKÉP)

A Guruló-ló kft vállalja óvodákban guruló lovak, BO-BO Car, tipróka, trambulin, valamint egy kis ugrálóvár bérbeadását (akár egyenként is), Homokképek készítését, rendezvények lebonyolítását, gyermekek szórakoztatását!

GURULÓ-LÓ !!!!

MERT LOVAGOLNI, UGRÁLNI JÓ  !!

Tiszaújvárosi cégünk a környékbeli gyermekek szórakoztatására jött létre, figyelve arra, hogy a gyermek közben fejlődjön is! Mivel játékaink fejlesztenek, erősítenek és nem utolsó sorban szórakoztatnak is, így számos óvodában jártunk már játékainkkal!

A gyermek fejlődésének egyik legfontosabb része az óvodáskor!

A Guruló-ló kft a régióban egyedülálló szolgáltatást biztosít a guruló lovak bérbeadásával!

A guruló-ló egy aranyos, plüss, gyerekeknek készült guruló játék amit a gyermek a saját erejével mozgat, ugyanúgy, mintha egy igazi pónin lovagolna.

Megmozgatja a gyermek több izmát, javítja a gyermek mozgáskoordinációját, erősíti a hasizmot és a lábakat!
Kreatív szórakozás, egyben fizikailag aktív kikapcsolódás!

Igazi gyermek-fitness!

A guruló-ló mosolyt csal a gyermek és a szülő arcára egyaránt!

Emellett segíti a gyermeket fontos tanulási készségek fejlesztésében, mint például: egyensúly, koordináció, gyakorlat, aktív játék!

A pacikat elsősorban kültéren használjuk, de minden gond nélkül használhatóak teremben is (tornaterem, csoportszoba, folyosó, aula), nem sért meg semmilyen felületet!!

A GURULÓ LÓ IGAZI 3 AZ 1-BEN! ERŐSÍT, FEJLESZT, SZÓRAKOZTAT!

Jelenleg 10 pacink van, ebből 8db 40 kilóig használható, és van kettő piciknek való, ami 20 kilóig használható!

A guruló lovak mellett üzemeltetünk egy 3,7 méter átmérőjű  védőhálós trambulint és egy 7 személyes kis ugrálóvárat!

Mindkettő teljesen biztonságos, valamint szintén fejleszt, erősít és szórakoztat is!

ÚJ SZOLGÁLTATÁS!!!

2015 tavaszától lehetőség van 3 darab BO-BO CAR és 3 darab Tipróka bérlésére is!!

Így egyszerre több gyerek, csoport  számára is van lehetőség szórakozni !!
Valamint lehetőség van arcfestés, csillámtetoválás szolgáltatásokra!

Cégünk vállalja bármilyen óvodai rendezvényen (gyermeknap, egyéb rendezvények) való egész napos vagy rövidebb idejű szolgáltatást!

CÉGÜNK SZÁMLAKÉPES, A SZOLGÁLTATÁSRÓL SZÁMLÁT AD!!!

GURULÓ LÓ, MERT LOVAGOLNI, UGRÁLNI JÓ!

048_2.jpgGuruló ló, trambulin, ugrálóvár és mi

csillam.jpgGURULÓ LÓ

004.jpg10 GURULÓ LÓ ÉS MI

bo.jpg